Koberce Opava
Široká nabídka koberců včetně možnosti jejich pokládky.
© Podlahy Jiří Machů - prodej a pokládka podlahových krytin

Koberce

Čistící zóny a rohože

Vstupní čistící rohože omezují nošení špíny a vody do objektu. Průchodem přes čistící zóny se zachytí většina nečistot a vlhkosti, které by byly jinak vnášeny například do vašeho domu či kanceláře. Můžete si zvolit čistící zónu vnitřní textilní nebo venkovní s gumovými či textilními pásky.

Bytové, zátěžové a kusové koberce

Bytové koberce nabízejí komfort, teplo a širokou škálu barev a vzorů. Vhodné jsou zejména do dětských pokojů, obýváků atd. Zátěžové koberce jsou charakteristické vysokou užitou hodnotou, odolností a splněním bezpečnostních i požárně technických norem a zároveň jednoduchým designem, který vhodně doplní kancelář či provozovnu.

Běhouny

Nabízíme běhouny různých šířek a délek. Vybírejte z široké nabídky motivů a barev. Koberce běhouny jsou vhodné například do chodeb, hal, předsíní, na schody (schodiště), jako předložky k posteli nebo i do kuchyně ke kuchyňské lince. Většina běhounů gelový (gumový) podklad, který zabraňuje svévolnému posouvání běhounu po podlaze, popřípadě je možné si dokoupit si protiskluzovou podložku pod koberec.

Nabízíme koberce od těchto výrobců:

BALTA BALZAN ASSOCIATED WEAVERS EUROPE
nášlapy
koberec
bytový koberec
Machů Podlahy
Logo podlahy Machů
vzorník koberců